دپارتمان زبان فرانسه

 

دوره های آموزش زبان فرانسه موسسه مازیار

معرفی بخش زبان فرانسه:

مرکز زبان مازیاربا بکارگیری روش های نوین زبان فرانسه و استفاده از اساتید ایرانی و فرانسوی مجرباقدام به برگزاری دوره های ترمیک و فشرده و دوره های تخصصی آزمونهای زبان فرانسه (DELF,TCF, TEF, …….) در سطوح و سنین مختلف می نماید. با استفاده از منابع آموزشی و کمک آموزشی نوین مهارت های چهارگانه (شنیداری، بیان شفاهی، نگارش، خواندن) فراگیران را از سطوح مقدماتی تا پیشرفته ارتقا می یابد و علاوه بر این فراگیران برای آزمونهای مختلف بین المللی زبان فرانسه مهاجرت و ادامه تحصیل در کشورهای فرانسوی زبان آماده می شوند.

علاوه برکلاس های ترمیک و فشرده، دوره های ویژه مکالمه و گرامر با استفاده از متد نوین دانشگاه سوربن فرانسه و با توجه به نیاز زبان آموز برگزار می گردد. این کلاس ها جهت تقویت مکالمه با تکرار جملات و تمرینات مستمر در کلاس خواهد بود بطوریکه با توجه به خواسته تخصصی زبان آموزان، آنها به توانایی مکالمه روان خواهند رسید.

این موسسه با بکارگیری کادر مجرب و همچنین استفاده از اساتید ایرانی و فرانسوی، فضای آموزشی دوستانه و مفیدی را برای علاقمندان به زبان فرانسه فراهم می کند.

-        معرفی دوره های آموزشی:

-        دوره های ویژه بزرگسالان

 

کافه کرم یکی از بهترین متدهای آموزش زبان فرانسه می باشد که در آموزشگاه های زبان و حتی دانشگاه ها برای رشته های فرانسه ، مدیریت جهانگردی و … تدریس می شود. اگرچه به عقیده برخی این متد قدیمی است ولی می توان به جرأت گفت که این متد امتحان خود را پس داده و تمام کسانی که از این متد خصوصا برای سطوح مبتدی استفاده کرده اند بسیار راضی و موفق بوده و زبان فرانسه و هر 4 مهارت زبانی را کاملا اصولی و آکادمیک آموخته اند.

 

شروع این دوره ها با استفاده از کتاب  Café Crème می باشد که در سه جلد از سطوح A1 تا B1سطح بندی شده است. رویکرد این متد علاوه بر گرامر و واژگان زبانی بر تقویت مکالمه و مهارت شنیداری براساس شناخت فرهنگ جامعه فرانسه زبان با توجه به متون ارائه شده در کتاب و بکارگیری دانسته های زبانی تاکید می کند که روند یادگیری را کاربردی تر می کند.

 

 

 

پس از پایان این دوره ها، کتاب 5 جلدیAlter ego plus که یکی از جدیدترین متدهای زبان فرانسه در سال 2012 می باشد تدریس می گردد. در این متد زبان آموزان با موضوعات متداول تر و وسیع تر روبرو می شوند و خود را در شرایط واقعی نسبت به یادگیری و بکارگیری زبان فرانسه در سطوح پیشرفته محک می زنند. این متد به دلیل داشتن متون متنوع، دامنه لغات زبان آموزان را تا چندین برابر افزایش می دهد.

  

-        دوره های تخصصی آمادگی DALF، DELF، TCF، TEF، TCFQ و دوره های فشرده مکالمه ویژه آمادگی برای مصاحبه کبک:

در این دوره ها زبان آموزان برای آزمون های های بین المللی زبان فرانسه آماده می شوند. این دوره ها هم بصورت گروهی و هم خصوصی برگزار می گردد. در این دوره ها کتاب های کمک آموزشی زبان فرانسه همچون Vocabulaireprogressif، Grammaire progressive، Vocabulaire en dialogue و ........... تدریس می شوند.

در تمامی کلاس های فوق با توجه به نیاز زبان آموزان و علاقمندی آنها، کارگاه های فیلم، کارتون، شانسون و غیره ..... برگزار میگردد.

آخرین ویرایش در شنبه, 23 ارديبهشت 1396 ساعت 13:03

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

طراحی توسط پویاوب