قوانین و مقررات

استرداد شهریه و مرخصی
به معنای پس دادن و یا برگرداندن شهریه دانشجوی ثبت نام شده می باشد که تحت شرایط خاص و طبق قوانین مشخصی استرداد شهریه زبان آموز فقط تا 48 ساعت قبل از شروع ترم با ارائه قبض ثبت نام امکان پذیر می باشد، در غیراین صورت شهریه زبان آموز به هیچ وجه مسترد نخواهد شد حتی اگر در کلاس شرکت نکرده باشد.
نکته: ارائه اصل قبض رسید ثبت نام و کارت شناسایی معتبر جهت انجام امور مربوط به استرداد الزامی است.
مرخصی بین ترم
زبان آموزان عزیز می توانند تا یک ترم(45 روز) بصورت متوالی در مرخصی بوده و هر زمان تا قبل از پایان این مدت جهت ثبت نام خود بدون انجام تعیین سطح به واحد مراجعه نمایند اما درصورتیکه مرخصی بیشتر از مدت زمان اعلام شده باشد به هیچ وجه قادر به ثبت نام ایشان بدون انجام تعیین سطح مجدد نخواهد بود.
تعطیلات
طبق تقویم سالانه موسسه مازیار تمامی تعطیلات از پیش برنامه ریزی و تعیین شده، برروی بردهای سیستم آموزشی مازیار (موجود در دفتر ثبت نام موسسه مشخص گردیده و هرگونه تعطیلی غیر منتظره بر اثر حوادثی همچون بارش برف، آلودگی شدید هوا و……) متعاقبا” از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد
ثبت نام و پیش ثبت نام
متقاضیان ثبت نام پس از انجام تعیین سطح و مشاوره جهت تعیین زمان کلاس خود، می‌توانند از طریق دفتر موسسه ، ثبت نام خود را انجام دهند. این مدارک شامل کپی از کارت شناسایی فرد از جمله شناسنامه، کارت ملی،1 قطعه عکس و شهریه است.
مقررات پیش ثبت نام
طبق این مقررات و با هدف تکریم زبان آموزان قدیمی و درحال تحصیل، زبان آموزان می‌توانند در زمانهای پیش ثبت نام اقدامات لازم را انجام دهند..
ثبت نام باید حتماً در تاریخ پیش ثبت نام و حضوری صورت گیرد .
کارت تخفیفی که برای زبان آموزان صادر شده فقط در صورت ارائه آن و تا قبل از شروع ترم امکان استفاده از کارت را دارند .
انواع تخفیف ها
دانشجویان موسسه مازیار درصورت داشتن شرایط لازم، می توانند از تخفیف شهریه برخوردار شوند.انواع تخفیف شهریه در موسسه مازیار به شرح زیر است:
دانشجویان می توانند در صورت احراز شرایط دریافت تخفیف دانشجوی TOP تا قبل از جلسه ی دوم به کانتر ثبت نام مراجعه و از تخفیف TOP بهره مند شوند.
اگر دانشجویی در ترم قبل TOP شده و قبل از فاینال ترم جاری و در بازه ی زمانی پیش ثبت نام اقدام به ثبت نام برای ترم بعد نماید در صورتی که در ترم جاری هم دانشجوی TOP باشد برای استفاده از تخفیف دانشجوی TOP بایستی به صورت حضوری به کانتر ثبت نام مراجعه نماید. در غیر اینصورت قادر به استفاده جهت تخصیص تخفیف نمی باشد.

توجه:
• چنانچه تمایل به استفاده از تخفیف های ارائه شده در موسسه مازیار با توجه به شرایط قید شده در بندهای ذیل هستید، مراجعه و اقدام به ثبت نام حضوری نمایید.
• قابل توجه زبان آموزان گرامی ، کلیه تخفیف های قید شده در بند های ذیل تنها در ساعات 10 الی 17:30 قابل اعمال بوده .
الف)تخفیف 20 درصد
۱- تخفیف ساعت: کلاسهای فشرده درساعات 15-11:30و کلاسهای فشرده روزهای جمعه شامل تخفیف 20 درصد در شهریه ثبت نام می باشند.
۲- تخفیف نفر سوم خانواده : چنانچه در یک ترم سه نفر از اعضای درجه یک خانواده ای به صورت همزمان درموسسه مازیار مشغول به تحصیل باشند نفر سوم می تواند از 15% تخفیف شهریه ثبت نام در همان ترم استفاده نماید.
تبصره ۲:هرزبان آموز تنها می تواند از یک نوع تخفیف در یک ترم استفاده نماید.

زبان آموزان فعلی موسسه که همزمان در کلاسهای Free Discussion نیز ثبت نام می کنند، مشمول استفاده از تخفیف 15% در کلاس Free Discussion همان ترم می شوند.

توجه ۲:کلاسهای IELTS شامل تخفیف نمی شود.

آخرین ویرایش در سه شنبه, 23 شهریور 1395 ساعت 07:28

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محتوای بیشتر در این بخش:

طراحی توسط پویاوب